• Kategorie
  • TM TOYS XTREM BOTS ROBOT MAZZY

Brak towaru
200.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10.99
Punkty Poczta Polska, Żabka, Ruch 10.99
Poczta Polska 11.99
Paczkomaty InPost 12.99
Poczta Polska (Pobranie) 15.99
Kurier DPD 17.99
Dostępność Brak towaru
EAN 8436536809312
Zostaw telefon

TM TOYS XTREM BOTS ROBOT MAZZY

image

Roboty XTREM BOTS to zabawa i edukacja w jednym. Łączą w sobie rozrywkę, nowoczesną technologię, inżynierię i naukę programowania dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. 

Kiedy dzieciom znudzą się już tradycyjne zabawki, warto zainteresować je czymś innym, mniej standardowym. Które dziecko będzie się mogło oprzeć okazji zbudowania własnego robota, a potem niekończącej się z nim zabawy? Dzięki robotom marki XTREM BOTS Twoja pociecha już teraz może mieć własnego futurystycznego przyjaciela. Składając zestaw, poprzez fantastyczną zabawę, pozna elementarne zasady mechaniki i robotyki, a to z kolei może być dobrym początkiem do rozwijania takich umiejętności w przyszłości.

Przekonaj się, jak szybko Twoje dziecko pokocha roboty z serii XTREM BOTS. Dzięki nim nauczy się mnóstwa zupełnie nowych rzeczy. Niech nauka stanie się inspiracją do niekończącej się zabawy, która błyskawicznie rozwinie pomysłowość i wyobraźnię Twojego dziecka!

Zbuduj i zaprogramuj swojego własnego robota Mazzy!

Dzięki zabawce Mazzy Twoje dziecko może się poczuć jak poprawny konstruktor! Mazzy to dwa odrębne modele do zbudowania z elementami modułowymi:

- android,

- łazik.

Zabawkę można programować ręcznie lub za pomocą specjalnej aplikacji na smartfonie. 

Konstrukcja łazika pozwala na poruszanie się po niemal każdym terenie i pokonywanie wszelkich przeszkód, które będą stały na drodze Twojego robota. Niech Twoje dziecko zanurzy się w świat pełen nauki i fantastycznej zabawy, która będzie trwać godzinami. 

Zestaw z Mazzy pozwala dziecku poznać podstawowe zagadnienia związane z szeroko pojętą elektroniką i mechaniką, a jednocześnie zapewnia kreatywny sposób spędzenia czasu w pojedynkę lub z przyjaciółmi.

Wiek od 8 lat
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne