• Kategorie
  • TM TOYS FAIRY FINDER SŁOIK DO ŁAPANIA WRÓŻEK TĘCZA

Symbol: FRF 4955
Brak towaru
234.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10.99
Punkty Poczta Polska, Żabka, Ruch 10.99
Poczta Polska 11.99
Paczkomaty InPost 12.99
Poczta Polska (Pobranie) 15.99
Kurier DPD 17.99
Dostępność Brak towaru

TM TOYS FAIRY FINDER SŁOIK DO ŁAPANIA WRÓŻEK TĘCZA

image

Wróżki na wyciągnięcie ręki. Zawsze jest wróżka do znalezienia! szukaj wróżek w sypialni, kuchni, na zewnątrz w ogrodzie, a nawet do góry nogami! zabawa ze znajdowania wróżek nigdy się nie kończy bez względu na to, gdzie jesteś. Które wróżki będą latać na twoim ekranie?!
Magiczny słoik. Otwórz pokrywkę w kształcie serca w wyszukiwarce wróżek i obejrzyj magiczny pokaz świetlny, gdy wirtualna wróżka znajdzie swój dom w twoim słoiku! Zwiększ swoje szanse na zbieranie niezwykle rzadkich wróżek, grając w minigrę i przenosząc swój słoik do nowych lokalizacji! Im więcej bawisz się wyszukiwarką wróżek, tym więcej wróżek złapiesz!
Czy możesz zbierać wszystkie ?! Z ponad 30 wirtualnymi wróżkami, które można znaleźć w każdym słoiku na 4 różnych poziomach rzadkości, i ponad 100 wróżkami do zebrania w sumie, twoje dni upłyną, próbując złapać je wszystkie. Brakuje jakiegoś? Powiększ swoją kolekcję, wymieniając wróżki z przyjaciółmi.
Twoje nowe BFFS. Nawiąż więź ze swoimi wróżkami, witając się, przytulając i karmiąc je. Aby się przywitać, otwórz pokrywkę w kształcie serca i porozmawiaj ze swoją wróżką - zawsze się przywitają! Możesz nawet pokazać, jak bardzo kochasz swoją wróżkę, przytulając ją lub całując! Zagraj w minigrę, prowadząc swoją wróżkę przez chmury, aby osiągnąć nowy rekord!
Znajdź moją aplikację wróżki. Podczas gdy wyszukiwarka wróżek jest w pełni funkcjonalna w trybie offline, możesz pobrać aplikację znajdź moją wróżkę, aby wyświetlić całą swoją kolekcję i poznać zabawne fakty o każdej złapanej wróżce! Plus, miej oko na tajne kody, które pozwolą ci odblokować nowe wirtualne wróżki przez cały rok!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia