• Kategorie
  • SMOBY BLACK&DECKER MEGA WARSZTAT+AKCESORIA

Brak towaru
514.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 17.99
Kurier DPD 17.99
Dostępność Brak towaru
EAN 3032163607267
Zostaw telefon

SMOBY BLACK&DECKER MEGA WARSZTAT+AKCESORIA

image

Black+Decker Mega warsztat

Kompletny składany warsztat dla młodych majsterkowiczów z 100 akcesoriami oraz 3 obszarami do pracy: Stół warsztatowy z 6 narzędziami: wiertarką, imadłem, i pojazdem do zbudowania oraz blat z piłą tarczową. Strefa malarza ze zlewem oraz akcesoriami malarskimi oraz strefa hydraulika z rurkami i kolankami hydraulicznymi. 

3 obszary kreatywnej pracy dla małego majsterkowicza: 1. stół warsztatowy z piłą tarczową / 2. strefa malarza ze zlewem z akcesoriami malarskimi / 3. strefa hydraulika z rurkami i kolankami hydraulicznymi.
Bogate wyposażenie - kompletny warsztat dla młodych odkrywców z 100 akcesoriami pobudzi smykałkę do majsterkowania, wiertarka, imadło i pojazd do samodzielnego zbudowania.
Zabawka edukacyjna wspiera koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną, jest łatwy w transporcie, dzięki składanym częściom bocznym i kółkom.
Smoby Black + Decker Mega warsztat pozwala wcielić się i poznać świat aż trzech zawodów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, różnorodność akcesoriów pozwala na pełną atrakcji zabawę.

Black+Decker Mega warsztat 3w1 od Smoby to spełnianie marzeń małego majsterkowicza i jego opiekunów. Dzięki mnogości opcji i funkcji zabawy dzieci mogą wcielić się aż w 3 różne zawody: hydraulika, mechanika i malarza, a przy tym wspiera kreatywność i rozbudza wyobraźnię. To więcej niż warsztat a centrum zabawy w multizadaniowego fachowca, który jest gotowy do podjęcia się wymagających napraw! Imponująca ilość różnorodnych akcesoriów i dodatkowych elementów urealniają zabawę i zapewniają atrakcyjną zabawę wciągającą na długi czas. Konstruuj, buduj, naprawiaj i wiele więcej! Bardzo duża liczba dodatkowych elementów pozwoli bawić się bez końca Dzieci z entuzjazmem podejmą się zbudować auto według dołączonej instrukcji i będą uczyć się go naprawiać. Ponadto Black+Decker Mega warsztat 3w1 daje możliwość składać rury, poznawać tajniki narzędzi stolarskich i malarskich. Zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji podczas wykonywania różnorodnych prac budowlanych i naprawczych. Ponadto rozwija umiejętności społeczne podczas odgrywania zachowań podglądanych u dorosłych. Dzięki uchwytom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również zachowania porządku.

Licencjonowane warsztaty Black+Decker stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji. Sprzyjają rozwojowi zdolności interpersonalnych i pobudzają motorykę rączek oraz pozytywnie wpływają na wszechstronny rozwój dziecka.

Wiek Od 0 lat
Wymiary 56 x 34 x 103 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne