• Kategorie
  • REBEL GRA NEMESIS WERSJA PL

Brak towaru
499.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10.99
Punkty Poczta Polska, Żabka, Ruch 10.99
Poczta Polska 11.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier DPD 17.99
Dostępność Brak towaru
EAN 5902650613485
Zostaw telefon

REBEL GRA NEMESIS WERSJA PL

image

Survival horror w klimatach science-fiction

Wybudzasz się z hibernacji. Minuta po minucie odzyskujesz kontrolę nad własnym ciałem i świadomość. Przypominasz sobie, że jesteś na statku kosmicznym Nemesis i zdajesz sobie sprawę, że komputer pokładowy wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim skokiem nadprzestrzennym w kierunku Ziemi. Niepokojąc się o stan statku i załogi sprawdzasz kolejne parametry. Wszystko wygląda w porządku, poza jedną sprawą… Serce podchodzi Ci do gardła kiedy widzisz, że biomonitor jednego z Twoich kolegów nie odpowiada.

Nemesis to klimatyczna gra przygodowa typu survival horror, której głównymi motywami są blef, zdrada i walka z nieuchwytnym zagrożeniem. Podczas rozgrywki wcielamy się w członków załogi kosmicznego transportowca, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. Pracownicy resztę podróży mieli odbyć w stanie hibernacji, jednak w wyniku uruchomienia procedury awaryjnej zostali wybudzeni i będą musieli stawić czoła nieznanemu niebezpieczeństwu. I choć wydawać by się mogło, że łączy ich wspólny cel, szybko okaże się, że nie wszyscy będą chcieli grać zespołowo.

Na czym to polega?

Nemesis to gra semi-kooperacyjna, co oznacza, że uczestnicy do pewnego momentu współpracują, jednak każdy z nich ma odmienne, tajne cele do samodzielnej realizacji. Niektóre są związane z eksploracją, inne z walką, jeszcze inne będą wymagały od gracza przeprowadzania pewnych badań. 

Podczas rozgrywki będziemy przemieszczali się po statku, przypominając sobie jego plan i szukając kluczowych pomieszczeń. Niestety szybko okaże się, że na pokładzie jest ktoś jeszcze: śmiertelnie niebezpieczni kosmiczni Intruzi. Każdy krok postawiony przez graczy zwiększa ryzyko pojawienia się obcych, a ewentualna walka może okazać się zbyt trudna dla pasażerów Nemesis. Co więcej, pozornie sprawny statek będzie wymagał uwagi i drobnych napraw, których nie można tak po prostu zostawić. W takich warunkach dotarcie na Ziemię będzie prawdziwym wyzwaniem!

Dlaczego pokochasz tę grę?

To niezwykle wciągająca zabawa typu survival horror. Wszystko od ilustracji, poprzez mechanizmy, aż do wykonanych z dbałością o detale figurek odzwierciedla klimat gry i zaprasza nas do przeżycia prawdziwej przygody.

Gracze mają okazję wcielić się w 6 różnych postaci, z których każda dysponuje własną talią, przedmiotami i umiejętnościami. Wypróbowanie każdej z nich to okazja do wcielenia się w różne role i spojrzenia na Nemesis z nowej perspektywy.

Rozgrywka w Nemesis jest prawdziwym wyzwaniem: gracze muszą walczyć nie tylko z Intruzami, ale i z uszkodzeniami statku, które mogą doprowadzić do jego zniszczenia. Nie wszyscy przeżyją do końca wyprawy; właściwie może się zdarzyć, że nie uda się to nikomu. Ale i tak będziecie chcieli zagrać jeszcze raz, a satysfakcja z pokonania gry będzie jeszcze większa!

Wiek od 12 lat
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne