• Kategorie
  • PLAYMOBIL CITY ACTION WÓZ STRAŻACKI

Symbol: GXP-830128
Brak towaru
364.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10.99
Punkty Poczta Polska, Żabka, Ruch 10.99
Poczta Polska 11.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier DPD 17.99
Dostępność Brak towaru

PLAYMOBIL CITY ACTION WÓZ STRAŻACKI

image

Amerykański wóz strażacki z światłem, oryginalnym dźwiękiem syreny amerykańskiej straży pożarnej i działającą armatką wodną. Pojazd posiada wysuwany i obrotowy podnośnik, podpory stabilizujące i zdejmowany dach, 3 figurki oraz inny sprzęt do odgrywania ekscytujących misji.

Nikt nie pojawia się na miejscu tak szybko, jak straż pożarna PLAYMOBIL. Dysponując dobrze wyposażonym wozem strażackim i nowoczesnym sprzętem, zespół jest zawsze gotowy do gaszenia, ratowania i niesienia pomocy. Nieważne, jak duży jest pożar, jak niebezpieczna jest sytuacja, strażacy PLAYMOBIL nie boją się żadnego ryzyka. Z niebieskimi światłami i syrenami służby ratownicze podjeżdżają pod miejsce pożaru. Po przybyciu na miejsce zakładasz maskę oddechową i butlę z tlenem i wchodzisz do płonącego budynku. W międzyczasie koledzy przygotowują wąż i pompę wody oraz wysuwają drabinkę obrotnicy. Dzięki ich odważnym działaniom pożar wkrótce zostanie opanowany.

Modułem światła i dźwięku można sterować za pomocą przycisku w osłonie chłodnicy.

W ZESTAWIE

Figurki: 2 strażaków, 2 strażaków Akcesoria: 1 wóz strażacki: US Tower Ladder ze światłem i dźwiękiem, 1 krótki topór, 1 GPS, 1 gaśnica, 1 wentylator, 3 pylony, 6 węży, 1 strzykawka z wodą, 1 maska ​​oddechowa, 1 butla tlenowa, 1 wąż łączący maskę tlenową, 3 hełmy strażackie, 3 pary rękawic, 1 radio,

Wiek Od 0 lat
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne