Sylvanian Families – poznaj cudownych mieszkańców Sylvanian Village. Na rynku zabawek już od 1995 roku, rozpoznawalne w 50 różnych krajach świata, codziennie zyskują nowych fanów.

Sylvanian Village to wspaniałe miejsce pełne spokoju, radości i niesamowitych przygód, a wszystko to w pięknym otoczeniu przyrody. Miasteczko zamieszkują urocze zwierzątka, które kierują się trzema najważniejszymi zasadami: miłość, przyroda i rodzina.

Zabawki mają charakter edukacyjny. Dzięki niesamowitej, starannie wykonanej kolekcji figurek i akcesoriów dzieci mogą stworzyć swój własny świat Sylvanian Families i odgrywać scenki z życia codziennego. Wiele godzin świetnej zabawy. W kolekcji znajdziesz figurki, zestawy tematyczne, pojazdy, budynki i mnóstwo akcesoriów.

Figurki – każda ma swój niepowtarzalny wyraz twarzy, stworzone z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, wykonane z przyjaznej, flokowanej struktury, co przekłada się na przyjazny i ciepły w odbiorze charakter każdej postaci. Figurki zwierzątek: pieski, kotki, zające, misie, słonie, kangury, jeże w różnej konfiguracji jako całe rodziny, pojedyncze figurki, maluchy, bliźniaki, dziadkowie, figurki niespodzianki lub z dodatkiem akcesoriów. Wszyscy mogą być częścią rodziny, ważne by uczyć się relacji z bliskim, być miłym i kochającym dla innych. Figurki Sylvanian Families pomagają dzieciom zdobyć kluczowe umiejętności społeczne.Budynki - domek z oświetleniem, domek nad jeziorem, malinowy domek, domek na drzewie, dom strachów, pałacowa willa, sklepiki, supermarket, pizzeria, przedszkola, place zabaw, młyńskie koło, gwiezdna latarnia.
Pojazdy - rodzinny minivan, sedan, kabriolet, rowerki, przedszkolny autobus, karoca, kamper, samochód kempingowy, piknikowy, tramwaj i statek wycieczkowy.Akcesoria - mnóstwo zaskakujących dodatków, wykonanych z dbałością o najmniejsze detale. Budynki można dowolnie udekorować mebelkami i akcesoriami tj. – łóżko, łóżko piętrowe, kołyska, kuchnia, przybory kuchenne, piekarnik, lodówka, stół i krzesełka, kanapa, telewizor, szafka, lampa, pralka, odkurzacz, wanna, toaleta, zjeżdżalnia, huśtawka, pianino, biurko i wiele innych.

Nie ma tu żadnych zasad, ani przepisów, jak dekorować, jak się bawić - ograniczać nas może tylko wyobraźnia. Twórz własne historyjki, ciesz się bliskością przyrody, naucz się dbać o bliskich i dzielić się z innymi.
Zacznij wspaniałą przygodę z Sylvanian Families.