Stawiamy na emocję!

Jesteśmy pasjonatami wszelkich aktywności w formie zabaw i gier, w których emocje zajmują pierwsze miejsce. Jak w życiu! Nasze gry, książki i książeczki, a także zabawki pełne są interakcji, poszukiwań, współzawodnictwa. Uczą cierpliwości, wytrwałości, rozwijają spostrzegawczość, zręczność. Należymy do ludzi otwartych i ciekawych świata, którzy z pasją wydają gry planszowe i karciane, a także opracowują – w ramach serii Zu&Berry by Muduko – produkty edukacyjne dla najmłodszych!

Jesteśmy MUDUKO!

Podążając za zmianami, które każdego dnia przynosi nam dzisiejszy świat, szukamy innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań w produkcji, bo Stawiamy na ekologię i bezpieczeństwo! Ważne jest dla nas otocznie w którym żyjemy. Ogromną wagę przywiązujemy zatem do całego procesu produkcji. Nasze gry i książeczki wykonano z materiałów ekologicznych, przyjaznych dziecku. Przy ich produkcji wykorzystaliśmy technologię Biocidal Coating, która sprawia, że same się sterylizują i dlatego z powodzeniem mogą się nimi bawić najmłodsi. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, aby od jak najwcześniejszych lat edukować i wspierać dzieci w rozwoju.

Sprawdź naszą ofertę Muduko

W ofercie mudukowej znajdziecie produkty, które powstały z wielkiej pasji! Stworzyliśmy z niej blog „Po drugiej stronie gry” aby przybliżyć Wam nasz entuzjazm i pokazać jak wielkie serce wkładamy, w każdą wydaną przez nas grę.