Aquabeads to fantastyczne wodne koraliki w kształcie małych kuleczek. Firma EPOCH zaskakuje kreatywnością i pomysłowością. Magiczne koraliki cechują się ogromną różnorodnością są okrągłe, kolorowe, błyszczące, matowe, wyraziste lub pastelowe. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości tworzenia. Koralik łączy jedno - uwielbiają wodę.

JAK ZROBIĆ WYMARZONY WZÓR?

Koraliki Aquabeads układamy na przezroczystych podkładkach posiadających różne wgłębienia, tworzymy konkretny wzór
np. ulubioną postać z bajki: Olaf, Anna, Elsa, księżniczki: Kopciuszek, Bella, Arielka, Roszpunka, zwierzątka, pojazdy, dekoracje, biżuterie – co tylko przyjdzie nam do głowy. Następnie pryskamy wodą w obrazek, figurkę specjalnym spryskiwaczem, a po wyschnięciu odłączamy go od plastikowej podkładki. Możemy również korzystać z pomocy dołączonych szablonów. Układaj koraliki za pomocą specjalnego aplikatora, który zdecydowanie ułatwia zabawę oraz przyrządu do chwytania, przesuwania, usuwania kuleczek ze złego miejsca.

ZESTAWY KORALIKÓW

Koraliki wodne Aquabeads są sprzedawane w zestawach startowych oraz uzupełniających. W większych zestawach takich jak Ekskluzywne Studio, Świat Wróżek, Magiczny Zestaw Koralików Jednorożec, Kuferek Artysty czy Zaczarowany Świat znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria dla osoby początkującej, rozpoczynającej przygodę z koralikami. Zestawy uzupełniające zawierają dodatkowe zapasy koralików, klejnocików, szablony, sortery, podkładki oraz wiele innych akcesoriów. Do przechowywania koralików służy piękna szkatułka.

KREATYWNA ZABAWA Z WODNYMI KORALIKAMI AQUABEADS

Zabawa koralikami przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Nie używamy żelazka, ani jakiegokolwiek źródła ciepła, dlatego dzieci mogą wykonać pracę od A do Z samodzielnie, co z pewnością sprawi im wiele satysfakcji i radości. Ułóż, spryskaj, odczekaj do wyschnięcia i gotowe!Jedynym zagrożeniem podczas zabawy jest możliwość połknięcia małych elementów, ale producent zadbał o nasze pociechy i przypadkowo połknięte koraliki zostaną błyskawicznie wyplute, ponieważ zostały powleczone gorzką w smaku substancją, która jest oczywiście bezpieczna, a przy okazji zniechęca do ponownej próby zjedzenia kuleczki.

Japońskie koraliki podbiły serca dzieci na całym świecie i niewątpliwie koraliki wodne firmy EPOCH należą do liderów wśród manualnych zabaw. Zapraszamy wszystkie maluchy do tworzenia własnoręcznie wykonanych prezentów, dekoracji do pokoików, wspaniałej, kreatywnej zabawy, która rozwija bystrość, cierpliwość, koncentrację oraz ćwiczy koordynację wzrokowo – ruchową. Rozwijanie zdolności artystycznych, zmysł estetyczny oraz precyzja przydadzą się maluchom w kolejnych etapach ich rozwoju. Fantastyczna zabawa na długie godziny gwarantowana!