Co to jest lalka BABY born?

To niezwykłe, interaktywne lalki, które posiadają wiele funkcji nie wymagających użycia baterii. Zabawę lalkami BABY born można rozpocząć już od pierwszych miesięcy życia.

Dla najmłodszych stworzono małe laleczki BABY born for babies, które mają od 18 do 30 cm, są miękkie w dotyku.

Dla dzieci w wieku 12m+ przeznaczone są lalki BABY born My first, które mają 30 cm i występują w 2 kolorach - niebieskim i różowym, dodatkowo są całkowicie wodoodporne.

Dla dzieci w wieku 24m+ lalki BABY born Little, które mają 36 cm. Mają miękki korpus Soft Touch i naśladują siedem funkcji życiowych.

Najbardziej popularne bobasy to lalki BABY born dla dzieci od 3 roku życia. Lalki mają 43 cm, występują w kilku wariantach. Naśladują 10 funkcji życiowych. W sprzedaży mnóstwo dodatkowych akcesoriów do wyboru, którymi można uzupełniać zestawy.

Ostatnią propozycją dla starszaków w wieku 4+ powstały lalki Siostrzyczka i Braciszek. Mają miękkie, winylowe korpusy, potrafią samodzielnie stać i mają śliczne włosy. Dodatkowym atutem jest to, że lalka bobas BABY born oraz lalka Siostrzyczka/Braciszek, które również mają 43 cm wysokości mogą pożyczać sobie ubranka i akcesoria.

BABY born rośnie wraz z dzieckiem i to jest niesamowite.

Jakie funkcje posiadają lalki BABY born bobasy?

W zależności od modelu mają wiele funkcji, które nie wymagają użycia baterii. Lalki otwierają oczy za pomocą smoczka, jeśli położysz ją na pleckach bez smoczka, oczka zamkną się same. Lalka ma ruchome rączki, nóżki i główkę, a jej ciało jest miękkie i przyjemne w dotyku. Uwielbia pić wodę z butelki, a później siusia do pieluszki lub nocnika. Chętnie zje specjalną kaszkę, a następnie zrobi kupkę. Dodatkowo lalka płacze prawdziwymi łzami (po naciśnięciu w rączkę). Lalkę łatwo ubrać, rozebrać, przebrać w modne ubranka. Uwielbia długie kąpiele.

Jakie funkcje posiadają lalki BABY born Siostrzyczka lub Braciszek?

Dzięki elastycznym kolanom lalki potrafią samodzielnie stać. Mają ruchome rączki, nóżki i główkę. Dzięki pięknym włosom można stworzyć niesamowite fryzury. Dzieciaki są bardzo wysportowane i aby zaspokoić pragnienie piją wodę z butelki/bidonu. Uwielbiają się kąpać w wanience. Gdy ktoś sprawi im przykrość lub upadną, po naciśnięciu klatki piersiowej, reagują płaczem.

Jaki wpływ na rozwój dziecka ma zabawa lalkami BABY born?

Najpopularniejszym rodzajem zabawek wśród małych dziewczynek są właśnie lalki. W życiu dziecka przychodzi taki moment, że chciałoby się kimś zaopiekować, by naśladować rodziców. BABY born dzięki swoim lalką daje taką możliwość. Dziecko uczy się zaspokajania podstawowych potrzeb, musi pamiętać o tym, że lalkę należy przytulać, nakarmić, napoić, w razie potrzeby przewinąć, wykąpać. Dzięki wielu funkcjom takim jak płacz, musi poradzić sobie z różnego rodzaju emocjami oraz wyborami. Dodatkowo zabawę mogą urozmaicić dostępne w sprzedaży akcesoria, tj. ubranka, wózki, przewijaki, nosidełka, butelki, pojazdy. Zabawa lalkami daje dużo radości, uczy empatii, troski, obowiązkowości i cierpliwości.